20 вересня 2023 року відбулося секційне засідання освітянської спільноти вчителів української мови та літератури ЗЗСО на території Глухівської міської ради.

Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Глухівської міської ради Сумської області Базуріна Т. А. розповіла про основні положення методичних рекомендацій щодо навчання змісту мовно-літературної освітньої галузі в 5-6 класах у 2023/2024 навчальному році. Зокрема акцентовано увагу на питанні безпеки закладів освіти та забезпеченні рівних і безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу, Також розглянуто різні форми навчання, ураховуючи гнучкість, індивідуалізацію, персоналізацію та диференціацію в психологічному й педагогічному контекстах.

Із метою впровадження в освітній процес Державного стандарту базової середньої освіти, під час вивчення предметів мовно-літературної освітньої галузі необхідно звернути особливу увагу на формування ключових компетентностей в учнів і реалізацію компетентнісного підходу, що має органічно поєднуватися з діяльнісним та інтегрованим підходами.

Педагогічні працівники також опрацювали методичні рекомендації щодо вивчення змісту навчальних предметів «Українська мова», «Українська література» у 7-11 класах закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році.

Вчителі познайомилися із новим членом спільноти, молодою вчителькою української мови та літератури Бандуровою І.О. (Глухівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) та побажали натхнення, креативності, величезної енергії, успіхів у роботі.

Тільки злагоджена, спільна, плідна праця на освітянському фронті наближає довгоочікувану Перемогу!

Рекомендовані статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *