3 березня 2023 року на базі Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) «Чебурашка» відбулося засідання спільноти практичних психологів ДНЗ.

Практичний психолог ДНЗ «Чебурашка» Рицарева Олена Аркадіївна познайомила колег зі своїм досвідом роботи з дітьми старшого дошкільного віку по підготовці до шкільного навчання та формуванню компонентів шкільної зрілості.

Олена Аркадіївна наголосила що вступ до школи – дуже важливий момент у житті маленької особистості. Від сформованості психологічної готовності до школи залежить чи стане навчання джерелом позитивних вражень,перших життєвих перемог.

Практичні психологи дошкільних закладів міста, мали можливість прийняти участь у цікавих іграх, тілесно – орієнтовних вправах, що спрямовані на розвиток у дітей довільної уваги,пам’яті, мислення, уміння працювати в команді.

Психолог дошкільного закладу, звернула увагу на важливість співпраці навчального закладу з батьками, щодо підтримки дитини в найважливіші моменти її життя в умовах сьогодення.

Рекомендовані статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *