18 січня 2023 року на базі Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Чебурашка» Глухівської міської ради відбулось засідання освітянської спільноти вихователів груп дітей 6-го року життя. Темою зустрічі було «Збагачення соціального досвіду дитини в процесі реалізації пізнавальних проєктів».

Віталія Самощенко, консультант КУ ЦПРПП звернула увагу освітян, що сучасна дитина стала дійсно допитлива і прагнеодержувати нові знання сама, а не з примусу, надзвичайно важливо, щоб у процесі її виховання активно використовувалася проєктна діяльність. Суть же технології проєктної діяльності в ЗДО полягає в такій організації освітнього процесу, при якій діти з бажанням отримують теоретичні та практичні дані, беруть участь у заходах творчого плану, а також вирішують постійно ускладнюються завдання найрізноманітнішого характеру. Будь-який проєкт обов’язково повинен мати не тільки пізнавальну, а й прагматичну цінність. Дитина повинна знати, які конкретно дані він отримує, і де він зможе їх використовувати на практиці. Це основна теза технології проектної діяльності в ЗДО.

Вихователі закладів дошкільної освіти на території Глухівської міської ради ділились власними проектами з колегами, а саме Ірина Небож, вихователь Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Чебурашка» Глухівської міської ради поділилась власним проектом на патріотичну тематику «Люблю Україну всім серцем своїм і всіма своїми ділами!». Юлія Сєрова, вихователь Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Фіалка» Глухівської міської ради короткотривалим проєктом на патріотичну тему «Україна рідний дім!» та Наталія Вавілова, вихователь Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ромашка» Глухівської міської ради – довготривалим проєктом «Економічне виховання дошкільнят».

Зустріч пройшла в доброзичливій та позитивній атмосфері.

Рекомендовані статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *