17 лютого 2023 року в День спонтанного проявудоброти психологом КУ «ЦПР ПП» Глухівської міської ради, Оленою КОНОПЛЕЮ було організовано і проведено семінар-нараду фахівців психологічної служби щодо діяльності спеціалістів у проєкті «Завжди поруч». Під час зустрічі обговорено роботу інтервізійних груп, проблемні питання.

Дякуємо Тетяні ЗЕЛЮКІНІЙ, практичному психологу ДНЗ ЦРД «Світлячок», та Анжелі КУЛИЧОВІЙ, практичному психологу ДНЗ «Ромашка» за представлений досвід, майстер-клас “Мандала-ключ до себе” з використанням методу мандалотерапії в рамках реалізації проекту «Завжди поруч». Робота з мандалами допомагає: гармонізувати внутрішній стан, створювати і реалізовувати свої наміри і цілі, розкривати творчі здібності, навчитися пізнавати себе, гармонізувати приватний простір, наповнювати себе позитивними емоціями.

Також в рамках наради було розглянуті наступні питання: «Робота фахівців психологічної служби з дітьми «групи ризику», “Особливості проведення обласної акції «Дистанційний тимбілдінг» в онлайн- та офлайн-режимах з використанням різних платформ комунікації”, опрацьовано питання щодо заповнення річної аналітичної довідки засобами АІС «Я-ПСИХОЛОГ» та ін.

В кінці зустрічі всі присутні отримали домашнє завдання, взяти участь у марафоні доброти!

Рекомендовані статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *