З метою підвищення компетентностей практичних психологів щодо розвитку та корекції емоційної сфери дітей дошкільного віку на базі Глухівського дошкільного закладу (ясла – садок) «Журавка» 1 березня 2023 року пройшло засідання спільноти практичних психологів.

В рамках міжатестаційного періоду практичним психологом ДНЗ «Журавка», Надією МЕШКОВОЮ було презентовано свій досвід роботи з теми «Розвиток емоційного інтелекту дошкільників: теоретичний і практичний аспект».

Емоції є важливою складовою життя кожної людини, що безпосередньо впливає на повсякденну діяльність. Якщо створити оптимальний мікроклімат для дитини, то вона обов’язково побудує позитивний образ самої себе, розвине емпатію, необхідні соціальні навички, що характеризуватимуть емоційний інтелект.

Надія Миколаївна поділилася одним із методом гармонізації особистості педагогів. Провела майстер – клас з лялькотерапії. Акцентувала увагу, що саме такі арт-терапевтичні методи сприяють зміцненню психічного здоров’я, поліпшення розвитку самосвідомості, вирішення конфліктів в умовах колективної творчої діяльності.

Рекомендовані статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *