Відповідно до плану роботи комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Глухівської міської ради з метою забезпечення організованого початку нового 2022/2023 навчального року з 02 по 20 вересня було проведено консультативні онлайн- та офлайн-студії для педагогічних працівників закладів освіти.

         Під час комунікацій було проаналізовано нормативне забезпечення викладання навчальних предметів, особливості діагностування навченості учнів на початку навчального року, оцінювання результатів навчання здобувачів освіти та їх фіксація на носіях зворотного зв’язку.

          Так як у 2022/2023 навчальному році розпочинається впровадження Концепції Нової української школи у 5 класах закладів загальної середньої освіти, працівниками центру особливої уваги надано консультаціям з питань впровадженню Державного стандарту базової середньої освіти, організації освітнього процесу через діяльнісний підхід, формувального оцінювання в Новій українській школі, організації безпечного освітнього середовища, вихованню цінностей та якостей особистості, педагогіки партнерства та приорітетних напрямків роботи психолгічної служби, психологічної підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнних дій.

          Зосереджено увагу на актуалізації питання формування активної громадянської позиції, національно-патріотичного виховання закладах освіти.

          З метою підвищення кваліфікації педагогів, учителям було рекомендовано долучатися до перегляду семінарів, онлайн-вебінарів з питань психологічної допомоги, домедичної допомоги, організації дистанційної форми навчання тощо.

Рекомендовані статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *