Новий формат серпневої конференції мотивував працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників до створення яскравих, змістовно-наповнених локацій «Психологи за перемогу України» та «Крокуємо до 5-го класу НУШ», які вдало вписалися в ланшафт дослідницької ділянки еколого-натуралістичного відділу Глухівського міського центру позашкільної освіти.

Локація «Крокуємо до 5-го класу НУШ» був представлений декількома символічними блоками: «повітряна кулька» символізувала завершення першого циклу реформи освіти, тобто етап  Нової української школи у 1-4 класах  завершений. Маленькі ніжки нушенят впевнено крокують далі: впровадження НУШ продовжується, перейшовши  на наступний рівень – рівень базової середньої освіти. Блок базової середньої ланки був представлений набором лепбуків з деяких предметів, що стануть в нагоді вчителям та учням 5-го класу. Адже, використання лепбуків у навчальному процесі особливо актуальне в умовах впровадження Нової української школи. Такий метод дозволяє здійснювати навчання у ігровій формі і має ряд переваг. Працівниками центру розроблено орієнтовний перелік «Осередків навчання». Кожний педагогічний працівник, що завітав до даної локації отримував Лепбук «Критерії оцінювання навчальних досягнень» та Буклет «Осередки НУШ 5 класу». Локація ще містила книжкову фотозону з набором світлин майбутніх учнівських колективів 5-х класів та рефлексійну дошку «Паркан думок».

Локація «Психологи за перемогу України» містила декілька умовних зон, а саме фотозону, де всі бажаючі могли сфотографуватись, релаксаційна була представлена яскравими антстресами, які отримали всі присутні та методичною, де були представлені рекомендації «Як потурбуватися про себе?», «30 способів залишатися в ресурсі».

Працівники Центру висловлюють слова подяки творчій групі вчителів та фахівцям психологічної служби за допомогу в оформленні локацій.

Всім бажаємо мирного й спокійного нового навчального року та якнайшвидшої перемоги!!!

Рекомендовані статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *