Відповідно до плану роботи комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Глухівської міської ради Сумської області на 2021 рік, 9 грудня відбувся онлайн семінар освітянської спільноти вчителів 4 класів на тему «Сучасний урок – співпраця усіх учасників освітнього процесу».

Консультант ЦПР ПП Базуріна Т.А. звернула увагу присутніх на останні нормативно-правові документи, якими необхідно керуватися в роботі вчителя, наголосила на актуальності проблеми, оголосила мету, завдання зустрічі.

Виступ вчителя Глухівського НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст. № 4 Краснопольської Н.А. на тему «Співпраця на уроках як умова самореалізації суб’єктів освітнього процесу» був побудований на основі презентації. Шерудило М.П. змістовно і чітко нагадала присутнім типи уроків, зауважила, що у педагога є вибір щодо форми, типу, структури уроку і безмежна фантазія для реалізації задуманого. Адже сучасний урок – змістовний, демократичний, цікавий, яскравий. Слідюк О.В. вважає, що сучасний урок – це платформа для співробітництва між усіма учасниками освітнього процесу. Про розвиток критичного мислення на своїх уроках детально пояснила Карпицька І.М., продемонструвавши фотографії та дидактичний матеріал. Про мистецтво скрайбінгу впевнено розповіла Плахова Н.М. Цей метод розповіді чи пояснення, який супроводжується графічною ілюстрацією, дуже сподобався її дітям. Школярі краще запам’ятовують та засвоюють матеріал. Підводячи підсумки, згадали про завершення першого семестру та підготовку до ДПА. Доброзичлива атмосфера сприяла плідній роботі. Педагоги працювали спільно і злагоджено, обмінювалися досвідом, брали участь у обговоренні нагальних питань.

Рекомендовані статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *